Autoservis

Otevřeli jsme autoservis, který bude poskytovat naším zákazníkům nadstandardní péči. Auto u nás nezůstane déle, než bude nutné. Všechny práce jsou naceněny individuálně dle typu vozu a náročnosti úkonu. Nejprve zákazník odsouhlasí cenovou nabídku opravy, bez odsouhlasení ceny, auto neopravíme. Budete vědět, vždy dopředu, s jakou částkou máte počítat. Naše ceny se oproti konkurenci snažíme držet co nejníže, zakládáme si na rychlé, poctivé a spolehlivé práci. Každá diagnostika je individuální,  vůz opravíme podle potřeby. Zakládáme si na spokojenosti každého zákazníka. Opravujeme vozy všech značek a roku výroby

 Stavební činnost

Naše společnost se zabývá výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb a zděných rodinných domů na klíč. Díky spolupráci s architekty  kteří převedou na papír přesnou realizaci vašich snů jsme schopni Vám poskytnout kompletní servis od projektu až po konečné předání klíčů od hotového baráku.
Prováníme také kompletní rekonstrukce domů a bytů. Můžete nás využít pro následující stavební práce: 

realizace základové desky
zednické práce
obkladačské práce 
fasádní práce 
sádrokartonářské práce 
instalace elektrických rozvodů 
vodo-instalatérské práce, odpady 
podlahářské a malířské práce
dřevostavby
zahradní domky atd..  

Dále zajišťujeme nejen pronájem lešení, také dopravu, montáž a demontáž se zaměřením po cele České republice.

Krapa e-shop

Cena je v dnešní době pro všechny nejdůležitější. Rozhodli jsme se proto vám nabídnout na našem internetovém obchodě sortiment autodílů, informační techniky a drogerie za nejnižší ceny . Tento projekt je zatím ve výstavbě ale už nyní zde naleznete zajímavé položky. Pokud hledáte ale nenacházíte, neváhejte se nám ozvat a určitě najdeme i vaši položku.