Spolehlivý počítačový servis pro domácnosti


Spolehlivost. To je naše hodnota. Servisujeme počítače a notebooky všech značek na platformě Microsoft Windows. Servisujeme oblast Praha a blízké okolí.

Hardware

Počítače

Nevíte si rady s nejefektivnější konfigurací typu cena/výkon? Žádný problém! Navrhování hardwarových konfigurací serverů, ale i klientských stanic od dodavatelských firem Dell, Autocont, Acer, apod. Počítačové sestavy navrhujeme na míru dle specifikací zákazníka. Poskytujeme ucelenou nabídku příslušenství, pro zvýšení funkcionality, spolehlivosti. Zajistíme vše od klasického kancelářského počítače až výkonnou hrací počítačovou sestavu od požadované firmy, nebo složíme na zakázku.

Notebooky

Trend poslední doby je zcela evidentní - postupná náhrada počítačů notebooky. Koncepce notebooků sice neumožňuje plnohodnotnou náhradu počítačů, ale výkonnostní rozdíly se postupně stírají o čemž jasně vypovídá i prodejní číslo, které nedávno překročilo 50% hranici prodeje. Orientujeme se hlavně na značkové profesionální notebooky značek DELL, IBM, HP, Toshiba, ASUS, Acer, Sony, Lenovo, Fujitsu-Siemens se kterými máme dobré zkušenosti.
Notebook ideálním řešením pro všechny uživatele, kteří hledají komplexní řešení kancelářského počítače (velký disk, klávesnice, myš, monitor, ups) s dnes již zcela běžnou i plnou komunikační podporou. (web kameru, bluetooth, mikrofon, reproduktory, WiFi) Netřeba zmiňovat snazší přenositelnost a hlavně poslední dobou velmi preferované řešení, kdy se notebook napojí na velký monitor a klávesnici s myší a ve své podstatě uživatel v kanceláři pracuje na velkém monitoru a když odchází z kanceláře, tak si vezme jen notebook, kde má všechny data a může kdekoliv pak pokračovat v práci. Výhodou dnešních notebooků je tichý chod, přenositelnost ( notebook s 12“ obrazovkou váží i jen 1,5kg), ale široká paleta barevnosti (Asus, Dell), kdy si vyberou i náročné uživatelky.

U notebooku jsou velké možnosti při výběru příslušenství (TV karty, větší interní HDD, externí 2,5 HDD, mechaniky Blu-Ray, apod) s širokou možnosti rozšíření záruk.

Software

Instalace operačních systémů a aplikací

Instalujeme operační systémy Windows a to včetně jejich aktualizací a zabezpečení. Samotné instalaci předchází konzultace, kdy Vám navrhneme optimální řešení programového vybavení pro instalovaný počítač. Součásti konzultace je i možnost provedení komplexní zálohy celého disku počítače, aby se předešlo možné ztrátě dat. Instalace informačního systému, účetnictví či dalších aplikace řešíme ve spolupráci s dodavateli.
Instalace operačního systému je vždy radno svěřit do rukou odborníka, protože chybný postup instalace laikem může přerůst v nepříjemné zážitky s nejistým závěrem. Zejména to platí pro instalaci operačního systému, kterou obecně není příliš vhodné amatérsky provádět (Windows, Linux, MAC) Instalace balíku aplikací Office, antivirového programu, nebo jakýkoliv jiný program provádíme včetně všech patchbalíčků a oprav, čímž šetříme Váš čas a peníze.
Samozřejmostí je možnost instalace u nás zakoupeného software (dle ceníku). 

Zabezpečení

Počítač, notebook, server je při každodenní práci se soubory, médii, Internetu vystaven nepříjemnému riziku infekce, nebo dokonce i zcizení dat. Proto je velmi důležité správně a kvalitně zabezpečit výpočetní techniku před těmito útoky. Doporučíme Vám na základě poznání prostředí, kde se servery nebo stanice budou provozovat, řešení aby se zamezilo úniku Vašich informací. Zabezpečení internetu je důležité především proti virům, spamům, malwaru, hackerům, kteří se snaží o zcizení Vašich dat.
Určitě se setkali se stavem, kdy se Váš počítač chová „divně“ či značně zpomalil? Objevují se Vám na ploše nové podezřelé ikony? Máte i po spuštění aplikací procesor vytížen na 100%? Nebo při práci s internetem automaticky vyskakuje bezpočet cizích oken se zahraničními reklamními nabídkami? 
Důležité je zachovat v tomto případě klidnou hlavu. Řešením je v tomto případě instalace antivirového programu či jiných aplikací pro zabezpečení. Software pro zabezpečení je používán k ochraně soukromých informací, k zajištění integrity a zabezpečení informačních systémů. Tento software většinou obsahuje antivirus, antispyware, antiadware, antispam, antirootkit, firewall, ochranné nástroje zabezpečující počítač před hackery, phishingovými útoky, napadeními instant messengerů a jinými běžnými bezpečnostními hrozbami z internetu.

Partneři

Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími.