Tel. 771 169 555   

Adresa Hostivická 7/14,

Praha 5 - Sobín, 155 21

Služby

Autoservis

Od výměny žárovky až po kompletní rozebrání náprav. Více informací co vše za služby Náš servis nabízí naleznete po kliknutí na níže uvedený text.

Ukázat všechny služby

Pneuservis

Jednotná cena přezutí pneumatik bez dalších příplatků za závaží. Ano i v dnešní době toto je možné a právě u Nás neděláme rozdíly mezi 15" a 18" ráfky.

Přehození kompletů - 499,- Kč

(včetně vyvážení a nafoukání)

4x Přezutí pneumatik - 699,- Kč

(kompletní servis)

Ceny uvedené včetně DPH

Klima servis

Minimálně jednou za rok je potřeba dopřát trošku péče i klimatizaci ve Vašem voze. Pro více informací klikněte na Další informace

Další informace

Servis převodovek

Tak jako se staráte o svůj motor tak i převodovka potřebuje péči.

Další informace

Montáž tažného zařízení

Potřebujete využít Váš vůz na 100%? Přenechte montáž tažného zařízení na certifikované firmě SVC a nebojte se na Nás obrátit s poptávkou realizace tažného zařízení.

Výměna autoskel

Nevíte co s poškozeným sklem? Potřebujete zařídit komunikaci s pojištovnou ohledně výměny autoskla a nemáte na to čas? Neváhejte nás kontaktovat o vše se postaráme v nejkratším možném termínu a Vaše sklo bude zas jak nové.

Zajištění STK + Emisí

Váš vůz kompletně zkontrolujeme a připravíme na technickou kontrolu.

Zajistíme emisní kontrolu včetně technické kontroly.

Benzínové vozidlo - 3 200 ,- Kč
Naftové vozidlo - 3 700 ,- Kč

Krapa servis

Otevřeli jsme servis, který bude poskytovat naším zákazníkům nadstandardní péči. Auto u nás nezůstane déle, než bude nutné. Všechny práce jsou naceněny individuálně dle typu vozu a náročnosti úkonu. Nejprve zákazník odsouhlasí cenovou nabídku opravy, bez odsouhlasení ceny, auto neopravíme. Budete vědět, vždy dopředu, s jakou částkou máte počítat. Naše ceny se oproti konkurenci snažíme držet co nejníže, zakládáme si na rychlé, poctivé a spolehlivé práci. Každá diagnostika je individuální, pokud bude odhalena porucha jiná, než máme v hlavní nabídce služeb, vůz opravíme podle potřeby. Zakládáme si na spokojenosti každého zákazníka. Opravujeme vozy všech značek a roku výroby.